Úkoly, které je nutné splnit

Nazdar bráškové a sestřičky,
blíží se rádcovský kurz a my pro Vás máme úkoly , které je nutné splnit a odeslat na e-mail evactvrtn@centrum.cz (do předmětu zprávy napiš VRK) do 18.10. 2010 do 18 hodin. Tímto bychom chtěli abyste si zřídili e-mail pokud ho doposud nemáte. V rádcovské kariéře ho zajisté budete potřebovat.
                     1.úkol:
Na výše uvedený email pošli svou aktuální fotografii a pojmenuj ji svým jménem. Zajisté ti s tím pomůže někdo z tvých vedoucích, pokud nemáš k dispozici digitální foťák. Odešli ji ze svého mejlu, abychom tě mohli dále kontaktovat.
2. úkol:
Tvým úkolem je společně s účastníky rádcovského kurzu od Vás z oddílu vytvořit prezentaci v powerpointu. Zadáním prezentace je přiblížit a představit tvůj oddíl ostatním. Zajisté tě zajímá jak to funguje v jiných oddílech a ledasčím se budeš moct inspirovat. Zároveň si vyzkoušíš spolupracovat a prosadit svůj názor při tvorbě prezentace. Možná zjistíš,že oddíl vidíš trochu jinak než tvůj kamarád/kamarádka. Prezentaci představíte ostatním na první víkendovce.
Povinné body prezentace :
-          název oddílu ,
-          kolik vás v oddíle je (dětí a vedoucích),
-           počet a názvy družin či posádek, pokřiky ,
-          typické akce či činnosti pro Váš oddíl ,
-           Co tě napadne když se řekne tvůj oddíl
 
Minimální počet listů prezentace je 15 max 25. Můžeš použít fotografie a cokoliv, co tě napadne abys nám sdělil/a ,co nejvíc o tvém oddíle.
04.10.2010 14:38:32
evactvrtn
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one